ПП "ЦІТ "КОНСУЛЬТАНТ", партнер ТОВ "НВО "Поверхность МД" надає до Вашої уваги MD OFFICE - програмне забезпечення нового покоління для ЗЕД.

MD Office включає:

 • MD Explorer - найпотужніша сучасна інформаційна система по зовнішньо-економічній діяльності на пострадянському просторі. Нормативно-довідкова база, що містить більше 72 191 документів (станом на 20.01.2021), як митних органів, так і різних міністерств і відомств, ТНЗЕД - УКТЗЕД, доступні всі функції, властиві роботі в середовищі Windows, унікальні можливості пошуку документів, робота з тематичними вибірками.

 • MD Declaration - Програма для складання митної декларації - може задовольнити будь-яку примху, Вашу і Інспектора.
  Ми реалізували "легендарну" таблицю довідки-розрахунку митної вартості безпосередньо під час оформлення МД, систему підготовки інвойсів, легкий спосіб внесення інформації по інвойсу з таблиць MS Excel.
  - Заповнення, друк, перевірка і формування електронної копії МД, ДМВ, листів узгодження, картки акредитації, повідомлення про транзитне переміщення; пошукова система працює з будь-якої графи декларації;
  - повна візуалізація бланку МД; система з розрахунку фактурної та митної вартості товару;
  - використання мережевої бази даних.
 • MD Form - Особливо сподобалася нашим користувачам. Ця програма дозволяє оформити документи, супутні митному оформленню: МД-7, CMR, залізничні накладні, провізні відомості, рахунки фактури, видаткові накладні, прості векселі та інші. МС
 • Опція МС та СТЗ - Програмний модуль МС та СТЗ, призначений для ведення митного складу та складу тимчасового зберігання. Швидке створення розміщень та випусків зі складу, імпорт даних про товари безпосередньо з бази або електронної копії МД, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, все це, зробить Вашу роботу швидкою та продуктивною!
          Модуль МС та СТЗ дозволяє:
  - вести необмежену кількість складів;
  - імпортувати данні про поставку безпосередньо з бази МД програми Declaration;
  - імпортувати данні з файлу електронної копії МД;
  - створювати електронні та друковані копії руху товару по складу для подання   на митницю;
  - формувати звіт про товари на складі та інші звіти.
 • Програмний комплекс MD Office розроблений на базі найсучасніших інформаційних технологій, високопродуктивних баз даних, що забезпечують надійність, стабільність і високу стійкість при роботі з масивами інформації різних обсягів. Ми стежимо за всіма змінами в митному законодавстві і оперативно вносимо їх в свої програмні продукти.